امروز: یکشنبه, ۲ آبان ۱۴۰۰ / قبل از ظهر / | برابر با: الأحد 18 ربيع أول 1443 | 2021-10-24
کد خبر: 21412 |
تاریخ انتشار : ۱۴ فروردین ۱۳۹۷ - ۸:۳۹ | ارسال توسط :
1364 بازدید
۰
14
ارسال به دوستان
پ

««آگهی مزایده »» دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در نظر دارد به استناد مجوزهای اخذ شده از هیات امناء نسبت به فروش یک باب ساختمان شماره ثبتی ۳۱۵۵ اصلی از ۴۵ فرعی واقع در بخش ۴ شمال شرق قزوین به شماره  ورقه مالکیت ۴۷۶۷۴۱ با مشخصات ذیل از طریق مزایده عمومی اقدام نماید. کلیه […]

««آگهی مزایده »»

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در نظر دارد به استناد مجوزهای اخذ شده از هیات امناء نسبت به فروش یک باب ساختمان شماره ثبتی ۳۱۵۵ اصلی از ۴۵ فرعی واقع در بخش ۴ شمال شرق قزوین به شماره  ورقه مالکیت ۴۷۶۷۴۱ با مشخصات ذیل از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.

کلیه متقاضیان حقیقی یا حقوقی می توانند از ساعت ۸ صبح الی  ۱۳ و ۱۶ الی ۱۸ عصر روزهای اداری از روز یک شنبه مورخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ لغایت روز شنبه مورخ ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ ضمن بازدید ازساختمان مورد نظر نسبت به دریافت اوراق شرکت در مزایده اقدام نمایند.

تلفن تماس : ۳۳۹۰۱۵۱۰-۰۲۸

ردیف مشخصات مساحت عرصه

متر مربع

مساحت اعیان

مترمربع

قیمت پایه

مزایده

میزان سپرده شرکت

در  مزایده

نشانی ملک
۱ یک باب ساختمان ۶۰۰ ۱۳۹۰ ۱۸.۵۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۹۲۵.۰۰۰.۰۰۰ قزوین-بلوار پرستار کوچه نیکو پلاک ۱۰ با کد پستی ۳۴۱۴۶۸۳۴۳۷

 

لازم به ذکر است که ملک مذکور دارای ۱۳ انشعاب برق ،۴ امتیاز آب به صورت مشاع و ۱ کنتور گاز به صورت مشاع و موتورخانه مشترک می باشد که بهاء آن جزء قیمت پایه لحاظ گردیده است.

متقاضیان می توانند پیشنهادات خود را از تاریخ ۱۳۹۶/۱۲/۲۷ الی ۱۳۹۷/۰۱/۱۸ بعد از ضمیمه نمودن مدارک مورد نیاز، در پاکت در بسته و مهر و موم کرده تحویل دبیرخانه مرکزی دانشگاه واقع در سازمان مرکزی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) تحویل داده و رسید دریافت نمایند.

اسناد و مدارک مزایده در وب سایت دانشگاه به آدرس www.ikiu.ac.ir نیز موجود می باشد که متقاضیان باید یک نسخه از آن را دریافت و بعد از قبول و امضا به همراه پیشنهاد خود تحویل دانشگاه نمایند.

جلسه بازگشایی پاکتها در روز دوشنبه مورخ ۱۳۰۷/۰۱/۲۰ در دفتر معاون توسعه، مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه برگزار می گردد که پیشنهاد دهندگان یا نمایندگان رسمی آنان مجاز به شرکت در این جلسه می باشند.

دانشگاه در رد یا قبول هر یک از پیشنهادات مختار بوده و صرف شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد هیچ حقی برای شرکت کننده و هیچ تکلیفی به دانشگاه ایجاد نمی کند.

شرایط شرکت در مزایده

برگه پیشنهاد قیمت

 

    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطپایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • ارسال دیدگاه برای این مطلب مقدور نمی باشد!