امروز: چهارشنبه, ۷ مهر ۱۴۰۰ / قبل از ظهر / | برابر با: الأربعاء 22 صفر 1443 | 2021-09-29
کد خبر: 30914 |
تاریخ انتشار : ۲۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۰ | ارسال توسط :
925 بازدید
۰
11
ارسال به دوستان
پ

««آگهی مزایده یک قطعه زمین متعلق به دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) واقع در بخش غربی جاده باراجین قزوین و ضلع جنوبی پادگان کرخه نور»» دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) در نظر دارد تا وفق ضوابط و مقررات قانونی و به استناد مجوزهای اخذ شده از هیأت امناء یک قطعه زمین با مشخصات زیر را به صورت […]

««آگهی مزایده یک قطعه زمین متعلق به دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) واقع در بخش غربی جاده باراجین قزوین و ضلع جنوبی پادگان کرخه نور»»

دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) در نظر دارد تا وفق ضوابط و مقررات قانونی و به استناد مجوزهای اخذ شده از هیأت امناء یک قطعه زمین با مشخصات زیر را به صورت کاملاً نقدی از طریق مزایده عمومی به فروش برساند.

  لذا کلیه متقاضیان حقیقی یا حقوقی می‌توانند از ساعت ۸ الی ۱۳ و ۱۶ الی ۱۸ روز دوشنبه مورخ ۹۹/۰۷/۲۸ تا پایان وقت اداری روز ‌شنبه مورخ ۹۹/۰۸/۱۰ ضمن بازدید از املاک مورد نظر نسبت به دریافت اوراق شرایط شرکت در مزایده از سامانه تدارکات الکترونیکی دولت اقدام نمایند. تلفن تماس: ۰۲۸۳۳۹۰۱۵۹۷ (اداره حقوقی دانشگاه) ـ ۰۲۸۳۳۹۰۱۵۲۰ (دبیرخانه مرکزی)

 

ردیف  مساحت

(متر مربع)

کاربری پلاک ثبتی موقعیت ملک قیمت کارشناسی هرمترمربع(ریال) میزان سپرده

(ریال)

قیمت پایه

هر مترمربع (ریال)

۱ ۷۲/ ۹۵۷.۴۳۴
آموزشی، تحقیقات و فناوری پلاک ۲۵۶۲۰ فرعی از ۳۶ اصلی مفروض و مجزی از ۲۲۹۰۴ واقع در بخش ۵ ناحیه دو قزوین قزوین، بلوار باراجین، بعد از پارک فناوری، نرسیده به پادگان کرخه نور مطابق سند ۸۲۵.۰۰۰ ۴۰.۰۰۰.۰۰۰.۰۰۰ ۸۲۵.۰۰۰

متقاضیان می‌توانند پیشنهادات خود را در بازه زمانی مزبور (از تاریخ ۹۹/۰۷/۲۸ تا پایان وقت اداری ۹۹/۰۸/۱۰) به مبلغ مشخص و دقیق بعد از ضمیمه نمودن مدارک مورد نیاز، در سامانه تدارکات الکترونیکی دولت بارگذاری نمایند. اسناد و مدارک مزایده در وب سایت دانشگاه به آدرس www.ikiu.ac.ir و سامانه تدارکات الکترونیکی دولت (ستاد) موجود می‌باشد که متقاضیان باید یک نسخه از آن را دریافت و با قید این جمله که “مورد قبول است” امضاء و به همراه پیشنهادات خود در سامانه ستاد بارگذاری نمایند.

جلسه بازگشایی پاکت‌ها در ساعت ۱۰ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۸/۱۱ در دفتر معاونت توسعه، مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه برگزار می‌گردد که پیشنهاد دهندگان یا نمایندگان رسمی آنان با درخواست کتبی مجاز به شرکت در این جلسه می‌باشند. دانشگاه حداکثر ظرف یک هفته از تاریخ بازگشایی نسبت به بررسی پیشنهادات و اعلام برنده اقدام خواهد نمود. صرف شرکت در مزایده و ارائه پیشنهاد، ایجاد حق برای شرکت کننده و ایجاد تکلیف و یا سلب اختیار از دانشگاه نمی‌نماید و دانشگاه مجاز می‌باشد، در چارچوب ضوابط و مقررات و با عنایت به صرفه و صلاح دانشگاه، هریک از پیشنهادها را قبول و یا رد نماید. کلیه هزینه‌های مزایده اعم از هزینه آگهی، تنظیم سند و غیره از برنده مزایده دریافت می‌گردد.

 

                                    دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره)

لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطپایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • ارسال دیدگاه برای این مطلب مقدور نمی باشد!