امروز: جمعه, ۳۰ مهر ۱۴۰۰ / بعد از ظهر / | برابر با: الجمعة 16 ربيع أول 1443 | 2021-10-22
کد خبر: 31223 |
تاریخ انتشار : ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴ | ارسال توسط :
1691 بازدید
۰
19
ارسال به دوستان
پ

مراسم تجلیل از از پژوهشگران و  اساتید و گروه های آموزشی برگزیده دانشگاه به صورت مجاز ی امروز دوشنبه ۱۰ آذر برگزار شد. در این مراسم که با حضور دکتر نائینی رئیس دانشگاه ،حجت الاسلام زارعی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر زندیه، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه برگزار شد، از پژوهشگران […]

مراسم تجلیل از از پژوهشگران و  اساتید و گروه های آموزشی برگزیده دانشگاه به صورت مجاز ی امروز دوشنبه ۱۰ آذر برگزار شد. در این مراسم که با حضور دکتر نائینی رئیس دانشگاه ،حجت الاسلام زارعی، مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه، دکتر زندیه، معاون پژوهشی و فناوری دانشگاه برگزار شد، از پژوهشگران برتر دانشگاه در بخش های پژوهشگران پراستناد، پژوهشگران برگزیده دانشکده ها، دانشجویان پژوهشگر برگزیده و گروه های اموزشی برگزیده تجلیل به عمل آمد.

پژوهشگران پراستناد دانشگاه در سال ۲۰۲۰:

  • دکتر سعید عباس بندی (دانشکده علوم پایه)
  • دکتر فرزاد ابراهیمی (دانشکده فنی و مهندسی)

پژوهشگران برگزیده دانشگاه:

دانشکده علوم و تحقیقات اسلامی: عضو هیات علمی برگزیده اول و دوم به ترتیب: دکتر محدثه معینی فر، دکتر روح الله آدینه،

دانشکده ادبیات و علوم انسانی: عضو هیات علمی برگزیده اول تا چهارم  به ترتیب دکتر امیر رضا وکیلی فرد، دکتر وحید صادقی، دکتر سید علی قاسم زاده، دکتر محمد بختیاری

دانشکده علوم فنی و مهندسی :عضو هیات علمی برگزیده اول تا پنجم  به ترتیب دکتر سعیده سنماری، دکتر نوید غفار زاده، دکتر مهدی حسینی ، دکتر مجید قدیری، دکتر محمود نادری

دانشکده علوم اجتماعی: تنها عضو برگزیده: دکتر غلامرضا کردستانی

دانشکده علوم پایه:عضو هیات علمی برگزیده اول تا سوم  به ترتیب دکتر الیاس شیوانیان، دکتر محمد بیات، دکتر سعید عباس بندی

دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی عضو هیات علمی برگزیده اول و دوم به ترتیب دکتر اضغر عزیزیان قطار، دکتر هادی رمضانی اعتدالی

اساتید نمونه آموزشی:

دانشکده علوم اجتماعی: دکتر علیرضا کاکاوند و دکتر مهدی نصرالهی

دانشکده ادبیات و علوم انسانی: دکتر سید علی قاسم زاده و دکتر امیر رضا وکیلی فرد

دانشکده علوم و تحقیقات اسلامی: دکتر هاشم قربانی

دانشکده علوم پایه: دکتر رحمان بیکس، دکتر عباس آسیابانها، دکتر علی بهتوئی

دانشکده فنی و مهندسی: دکتر منصور یخچالیان، دکتر محمدی زنجیره، دکتر حمید میرزا حسین، دکتر نوید غفارزاده

دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی: دکتر محمد مهدی ضرابی

دانشکده معماری و شهرسازی: دکتر رضا رحیم نیا

مرکز آموزش زبان فارسی: دکتر نوید عطارد شرقی

دانشجویان پژوهشگر برگزیده دانشگاه:

دانشکده علوم پایه: دانشجویان آقای مسعود محمدی والا، سر کار خانم فرزانه صفری

دانشکده فنی و مهندسی: دانشجویان جناب اقای علی صابری ورزنه و مصطفی دودانگه

دانشکده علوم و تحقیقات اسلامی: جناب  آقای مسیب جوزی

دانشکده ادبیات و علوم انسانی: دانشجویان جناب آقای میرزایی و سرکار خانم پریسا شکورزاده

دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی: دانشجویان جناب اقای محمد نوید فرح زا و جناب آقای امیر عباس تقی زاده

گروه های آموزشی برگزیده دانشگاه: گروه آموزشی برگزیده اول تا سوم به ترتیب گروه آموزشی ریاضی کاربردی ، گروه آموزشی زبان فارسی به غیر فارسی زبانان و گروه آموزشی شیمی

مجریان برگزیده طرح های پژوهشی برگزیده اول و دوم به ترتیب دکتر اندیشه علی مرادی (گروه معدن- دانشکده فنی و مهندسی)، دکتر صفر فضلی (گروه مدیریت صنعتی- دانشکده علوم اجتماعی)

تیم دانشجویی برگزیده: گروه اینترنت اشیاء دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)

 

لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطپایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • ارسال دیدگاه برای این مطلب مقدور نمی باشد!