امروز: شنبه, ۲ مرداد ۱۴۰۰ / بعد از ظهر / | برابر با: السبت 15 ذو الحجة 1442 | 2021-07-24
کد خبر: 31620 |
تاریخ انتشار : ۳۰ دی ۱۳۹۹ - ۹:۱۳ | ارسال توسط :
640 بازدید
۰
15
ارسال به دوستان
پ

 انجمن علمی فناوری نانو دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) در مراسم اختتامیه تقدیر از فعالان بخش ترویج دانشگاهی فناوری نانو در سال تحصیلی ۹۹-۹۸، در دو بخش موفق به کسب مقام شد. مراسم اختتامیه تقدیر از فعالان بخش ترویج دانشگاهی فناوری نانو در سال تحصیلی ۹۹-۹۸، در تاریخ ۲۸ آبان ماه ۹۹ به‌صورت آنلاین و در […]

 انجمن علمی فناوری نانو دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) در مراسم اختتامیه تقدیر از فعالان بخش ترویج دانشگاهی فناوری نانو در سال تحصیلی ۹۹-۹۸، در دو بخش موفق به کسب مقام شد.

مراسم اختتامیه تقدیر از فعالان بخش ترویج دانشگاهی فناوری نانو در سال تحصیلی ۹۹-۹۸، در تاریخ ۲۸ آبان ماه ۹۹ به‌صورت آنلاین و در بستر آپارات برگزار شد و نهادهای برگزیده در جشنواره‌های آثار رسانه‌ای، تجربه نانو و فعالان ایام کرونا، برترین‌های شبکه مدرسان نانو در بخش دانشگاهی و تیم‌های برتر دوره سوم نانواستارت‌آپ معرفی شدند.

در راستای تقدیر از فعالیت‌های یک‌ساله فعالان ترویج دانشگاهی فناوری نانو، آثار برگزیده نهادهای ترویجی دانشگاهی در آیین‌نامه‌ آثار رسانه‌ای (رسانه اجتماعی، نشریات، وب‌سایت و کلیپ)، آیین‌نامه تجارب نو، نهادهای فعال در ایام کرونا (نهادهایی که در بازه شیوع کرونا در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ از طریق بسترهای آنلاین فعالیت‌ داشته‌اند)، برترین‌های شبکه مدرسان نانو در بخش دانشگاهی و تیم‌های برتر دوره سوم نانواستارت‌آپ، طی مراسم اختتامیه فعالیت‌های ترویجی مروجان دانشگاهی فناوری نانو معرفی شدند؛ با توجه به شرایط کنونی کشور و شیوع ویروس کرونا، مراسم اختتامیه به‌صورت مجازی و از طریق بستر آپارات برگزار شد.

نهاد ترویجی انجمن علمی فناوری نانو دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) به سرپرستی علی جلالی در دو بخش آثار رسانه‌ای دانشجویی (بخش نشریات برتر) و تجارب نو موفق به کسب مقام شد.

برترین‌ آثار رسانه‌ای دانشجویی:

  • رتبه اول: محمدصادق زمان از انجمن علمی مهندسی شیمی دانشکده صنعت نفت آبادان با عنوان گروه تخصصی مهندسین شیمی نفت مواد ایمنی و مکانیک
  • رتبه اول: محمد نوری قراملکی از انجمن علمی مهندسی علوم و فناوری نانو دانشگاه صنعتی سهند تبریز با عنوان “مقدمه‌ای بر فناوری نانو
  • رتبه اول: کوثر ملک‌پور از انجمن فناوری نانو دانشگاه پیام‌نور ایلام با عنوان “نانوس
  • رتبه اول: حانیه شفیعی از بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور مرکز بابل با عنوان “وبلاگ نانو تکنولوژی”
  • رتبه دوم: مریم سادات شیل‌سر از انجمن شیمی دانشگاه پیام نور مرکز تهران شرق با عنوان “کانال آموزش مجازی نانو و کیمیا
  • رتبه دوم: عطیه سادات میرعباسی از انجمن علمی مهندسی و علم مواد دانشگاه صنعتی خواجه نصیرالدین طوسی با عنوان “مسابقه ملی نانو”
  • رتبه دوم: علی جلالی ویرثق از انجمن علمی نانو دانشگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) با عنوان “دنیا نانو (بخش نشریات برتر)
  • رتبه دوم: میلاد کریمی انجیرکی از انجمن نانو فناوری دانشگاه پیام‌نور مرکز اراک با عنوان “وبلاگ نانو ناب”
  • رتبه سوم: میلاد کریمی انجیرکی از انجمن نانو فناوری دانشگاه پیام‌نور مرکز اراک با عنوان “کانال نانوناب
  • رتبه سوم: امیرحسین الماسی از انجمن علمی مهندسی پلیمر مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا با عنوان “ماسک نانویی”
  • رتبه سوم: عاطفه نوع‌خواه از انجمن شیمی دانشگاه پیام‌نور مرکز کرمان با عنوان “فناوری نانو برای ایران مقتدر
  • رتبه سوم: آرین آریان‌مهر از انجمن علمی نانو فناوری دانشگاه صنعتی همدان با عنوان “نلس

برگزیدگان تقدیر از تجارب نو:

  • رتبه اول: سیدعلیرضا رسولی از انجمن‌های علمی دانشجویی دانشگاه بنان با عنوان طرح “مدرسه پاییزی علوم و فناوری نانو
  • رتبه دوم: محمد توری قراملکی از انجمن علمی مهندسی علوم و فناوری نانو دانشگاه صنعتی سهند تبریز با طرح “نانو کیو
  • رتبه سوم: علی جلالی‌ویرثق از انجمن علمی نانو دانشگاه بین‌المللی امام‌خمینی(ره) با طرح “مسابقه رنگ آمیزی تصاویر میکروسکوپی نانویی
  • رتبه چهارم: امیرحسین الماسی از انجمن علمی مهندسی پلیمر مرکز آموزش عالی فنی و مهندسی بوئین زهرا با طرح “نانو پادکست
  • رتبه چهارم: مریم سادات‌شیل از انجمن شیمی دانشگاه پیام‌نور مرکز تهران شرق با طرح “مسابقه در خانه بمانیم با محوریت عکس نانویی
  • رتبه پنجم: آرین آریان‌مهر از انجمن علمی نانو فناوری دانشگاه صنعتی همدان با طرح “مسابقه نانو پن
  • رتبه پنجم: حسام عسکری‌مقدم از انجمن نانو فناوری دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان با طرح “مسابقه آشنایی با دنیای نانو
  • رتبه پنجم: حانیه شفیعی از بسیج دانشجویی دانشگاه پیام‌نور مرکز بابل با طرح “مسابقه خلاصه نویسی

مدرسان برتر:

  • رتبه اول: محمود بیگلری از استان آذربایجان شرقی
  • رتبه دوم: نیما معصومی از استان اردبیل
  • رتبه سوم: امیرعلی حریزی از استان اصفهان
  • رتبه چهارم: هادی سردار آبادی از استان تهران
  • رتبه پنجم: میلاد بامدادی از استان قزوین

برترین نهادهای فعال در ایام کرونا:

  • انجمن علمی دانشجویی دانشگاه بناب
  • یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان
  • انجمن علمی کیمیا دانشگاه صنعتی شریف
  • انجمن فناوری نانو دانشگاه دامغان

برترین تیم‌های برگزیده دوره سوم نانو استارتاپ:

  • تیم روشنای پژوهش با حضور رخساره قریب و احمد آذربرا
  • تیم پتروکاتالیست با حضور مریم محمدی، دکتر چنگیز کرمی و دکتر فرهاد سلیمی
  • تیم شفق با حضور امیراسدزاده و سوده شیری
    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطپایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • ارسال دیدگاه برای این مطلب مقدور نمی باشد!