امروز: شنبه, ۱ آبان ۱۴۰۰ / قبل از ظهر / | برابر با: السبت 17 ربيع أول 1443 | 2021-10-23
کد خبر: 16279 |
تاریخ انتشار : ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶ | ارسال توسط :
2091 بازدید
۰
14
ارسال به دوستان
پ

در این مراسم که با حضور رئیس دانشگاه، معاونان و جمعی از مدیران دانشگاه برگزار شد دکتر صادقی مدیر تربیت بدنی دانشگاه با تبریک پیروزی انقلاب اسلامی گفت : طی روال گذشته دانشگاه میزبانی مسابقه دهه فجر کارکنان استان را به عهده گرفته که این مسابقات با استقبال خوبی برگزار شد . وی با اشاره […]

در این مراسم که با حضور رئیس دانشگاه، معاونان و جمعی از مدیران دانشگاه برگزار شد دکتر صادقی مدیر تربیت بدنی دانشگاه با تبریک پیروزی انقلاب اسلامی گفت : طی روال گذشته دانشگاه میزبانی مسابقه دهه فجر کارکنان استان را به عهده گرفته که این مسابقات با استقبال خوبی برگزار شد .

وی با اشاره به روند  برگزاری مسابقات گفت : بی شک برگزاری مسابقات در این سطح بدون حمایت مادی و معنوی مدیریت دانشگاه ،هیات رییسه و دبیران انجمن های ورزشی مختلف و کارکنان مقدور نبوده و لازم است که از همه عزیزان که در اجرای این برنامه نقش موثری داشتند تشکر کنم .

در ادامه از منتخبین برتر هر رشته تقدیر شد .

نتایج مسابقات در بخش خانم ها :

آمادگی جسمانی رده ی سنی جوانان
مقام اول: خانم اکرم طارمی – دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
مقام دوم : خانم ندا قحطانی – شرکت توزیع برق
مقام سوم : خانم مریم نظری – دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
آمادگی جسمانی رده ی سنی بزرگسالان
مقام اول:خانم فریبا فرنیا – دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره)
مقام دوم : خانم فریبا انصاری – دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره )
مقام سوم : خانم طیبه حاج شفیعی ها – دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره )
تنیس روی میز بانوان
مقام اول : خانم خدیجه قلی پور – پارک علم و فناوری
مقام دوم : خانم زهرا حبیبی – دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره )
مقام سوم : خانم فاطمه یوسفی پور – دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره )
بدمینتون بانوان
مقام اول : خانم منیره چادرباف زاده – دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره )
مقام دوم : فاطمه محمودی – شرکت توزیع برق
مقام سوم : فاطمه یوسفی پور –  دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره )

نتایج مسابقات در بخش آقایان :

مسابقات فوتسال تعداد ۱۶ تیم در ۴ گروه و۳۲ بازی
مقام اول : تیم شرکت توزیع برق به صورت دوره ای در مرحله ی اول
مقام دوم : تأمین اجتماعی به صورت حذفی در مرحله ی دوم
مقام سوم:دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) به صورت حذفی در مرحله ی سوم
مسابقات والیبال ۱۷تیم در ۶ گروه و ۲۵ بازی
مقام اول:مدیریت پسماند شهری
مقام دوم:مدیریت درمان و تامین اجتماعی
مقام سوم:دانشگاه علوم پزشکی قزوین
مسابقات فوتبالدستی
اداره ی برق – آقایان اسماعیل آذربایجانی و ابراهیم آذربایجانی
اداره ی برق – آقایان مرتضی حیدری و سعید میرخوند چگینی
دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) – محسن مظفری و رمضان خوئینی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطپایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • ارسال دیدگاه برای این مطلب مقدور نمی باشد!