امروز: یکشنبه, ۱۴ آذر ۱۴۰۰ / قبل از ظهر / | برابر با: الأحد 1 جماد أول 1443 | 2021-12-05
کد خبر: 14197 |
تاریخ انتشار : 15 آبان 1395 - 0:00 | ارسال توسط :
2012 بازدید
۰
10
ارسال به دوستان
پ

««آگهی مزایده خودرو »» دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در نظر دارد به استناد مجوزهای اخذ شده نسبت به فروش ۳ دستگاه خودرو یه شرح ذیل از طریق مزایده عمومی اقدام نماید. لذا متقاضیان می‌توانند همه روزه به استثناء روزهای تعطیل از تاریخ ۹۵/۰۸/۱۵  لغایت ۹۵/۰۸/۲۶ ازساعت ۸ لغایت ۱۵ جهت رؤیت خودروهای مورد […]

««آگهی مزایده خودرو »»

دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در نظر دارد به استناد مجوزهای اخذ شده نسبت به فروش ۳ دستگاه خودرو یه شرح ذیل از طریق مزایده عمومی اقدام نماید.

لذا متقاضیان می‌توانند همه روزه به استثناء روزهای تعطیل از تاریخ ۹۵/۰۸/۱۵  لغایت ۹۵/۰۸/۲۶ ازساعت ۸ لغایت ۱۵ جهت رؤیت خودروهای مورد نظر به پارکینگ دانشگاه مراجعه نمایند .

ردیف نام خودرو مدل قیمت پایه مبلغ سپرده شماره انتظامی
۱ پیکان ۱۳۸۰ ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ ۴.۰۰۰.۰۰۰ ۳۱۴ الف۱۳ ایران ۷۹
۲ پیکان ۱۳۸۰ ۴۰.۰۰۰.۰۰۰ ۴.۰۰۰.۰۰۰ ۱۳۴ب ۳۵ تهران
۳ اتوبوس ولوو ۱۳۸۶ ۱.۹۲۰.۰۰۰.۰۰۰ ۱۹۲.۰۰۰.۰۰۰ ۴۲۲  الف ۱۱ ایران ۷۹

 

متقاضیان می توانند پیشنهادات خود را از تاریخ ۱۵/۰۸/۱۳۹۵ الی ۲۶/۰۸/۱۳۹۵  بعد از ضمیمه نمودن مدارک مورد نیاز، در پاکت در بسته و مهر و موم شده برای هر خودرو به صورت جداگانه تحویل دبیرخانه مرکزی دانشگاه واقع در شهرستان قزوین  ،دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) ،سازمان مرکزی تحویل داده و رسید دریافت نمایند.

اسناد و مدارک مزایده در وب سایت دانشگاه به آدرس www.ikiu.ac.ir و هم چنین در دبیرخانه مرکزی دانشگاه  موجود می باشد که متقاضیان باید یک نسخه از آن را دریافت و بعد از قبول و امضا به همراه پیشنهاد خود تحویل دانشگاه نمایند.

ضمناً جلسه بازگشایی پاکتها در روز چهارشنبه مورخ ۰۳/۰۹/۱۳۹۵ در دفتر معاون توسعه، مدیریت منابع انسانی و پشتیبانی دانشگاه برگزار می گردد که پیشنهاد دهندگان یا نمایندگان رسمی آنان مجاز به شرکت در این جلسه می باشند.

 

««برگه پیشنهاد قیمت»»

««برگه شرایط شرکت در مزایده »»

لینک کوتاه خبر:
×
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسطپایگاه خبری دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) در وب سایت منتشر خواهد شد
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
  • لطفا از تایپ فینگلیش بپرهیزید. در غیر اینصورت دیدگاه شما منتشر نخواهد شد.
  • ارسال دیدگاه برای این مطلب مقدور نمی باشد!